Promocja ŚDM na dniach Garwolina

21 czerwca 2015 na Dniach Garwolina rejonowe centrum ŚDM podsumowało konkurs "Przez Garwolina do Krakowa". Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie wraz z rejonowym centrum ŚDM Garwolin zorganizowało konkurs, na film promujący Garwolin jako miejsce przebywania młodzieży z za granicy w dniach 20-25 lipca 2016r. Ogłoszono 2 kategorie konkursowe:

1. Konkurs facebook-owy, na film, który osiągnie największą ilość polubień na wspomnianym już portalu społecznościowym.
  2. Konkurs główny, w którym Jury wybierało  najlepszy film.

W konkursie facebook-owym wygrał film Jakuba Gendka i Grzegorza Feberta. Natomiast główną nagrodę - 10-calowy tablet z modemem 3G, zwrot kosztów przejazdu na ŚDM do Krakowa oraz gadżety od naszych sponsorów wygrali: Katarzyna i Dawid Szeląg oraz Wojciech Cabaj, którzy stworzyli zwycięski film. Miłym zaskoczeniem był fakt, iż zwycięzcy przekazali tablet na rzecz Domu Dziecka w Izdebnie.

Nagrody zostały wręczone przez ks. Prałata Ryszarda Andruszczaka, p. Starostę -  Marka Chciałowskiego oraz p. Burmistrza - Tadeusza Mikulskiego. Wszystkim, którzy przesłali swoje filmy, a było ich 12 z serca dziękujemy za trud i zaangażowanie - podsumowuje i dziękuje ks. Wojciech Sobieszek, rejonowy koordynator ŚDM. Organizatorzy dziękują parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz firmom: BLOW, Ochnik, Kruger&Matz, LTC, agencji reklamowej Effect za pomoc w organizacji konkursu i sponsoring.

Podczas dni Garwolina przez cały dzień można było podejść do specjalnego stanowiska ŚDM Garwolin, zapytać o idee ŚDM-u, zakupić materiały związane z Dniami Młodzieży. Około godziny 20.20 ks. Wojciech wraz z liderami ŚDM Garwolin przybliżyli wszystkim zebranym idee Światowych DNi Młodzieży. Jednocześnie obecni otrzymali zaproszenie na Nocne Kino Plenerowe, które wraz z Parafią Przemienienia przygotowuje ŚDM Garwolin.

Więcej zdjęć na stroniewww.ksmgarwolin.pl