Rozesłanie harcerek i harcerzy na obozy wakacyjne

Czerwiec i lipiec to dla wilczków, harcerek i harcerzy najważniejszy czas w całym roku. To właśnie wtedy wyruszają na letnie obozy, które są podsumowaniem ich całorocznej pracy i szansą na przeżycie prawdziwej skautowej przygody. Do tradycji przeszło już, że przed wyruszeniem na obozy następuje uroczyste rozesłanie. Poprzez uczestnictwo we wspólnej Mszy Świętej wilczki, harcerki, harcerze, szefowe, szefowie, rodzice i duszpasterze proszą, aby okres obecności na obozach był dobrze przeżytym i bezpiecznym czasem. W tym roku harcerki i harcerze z 1. i 2. Hufca Garwolińsko-Pilawskiego uczestniczyli w rozesłaniu, które odbyło się w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.