Rejonowe spotkanie Członków Kół Żywego Różańca w Garwolinie

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10.00 w kolegiacie od przedstawienia przybyłych delegacji. Od godz. 10.15 wszyscy zatopili się w medytacji różańcowej (tajemnice radosne). O godz. 11.00 została wygłoszona konferencja formacyjna zatytułowana „Sługa Boża Paulina Maria Jaricot – prawdziwa córa Kościoła”, a po niej s. Joanna ze zgromadzenia Sióstr Loretanek zaprezentowała ofertę wydawnictwa z Rembertowa skierowaną do członków Żywego Różańca.

Centralnym punktem spotkania była Eucharystia koncelebrowana przez księży moderatorów parafialnych ŻR pod przewodnictwem ks. prałata R. Andruszczaka, dziekana garwolińskiego. Homilię wygłosił ks. Dariusz Parafiniuk, proboszcz z Borowia i jednocześnie rejonowy moderator ŻR. Ostatnim punktem spotkania była agapa przygotowana przez parafię Przemienienia Pańskiego.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przybyli na to spotkanie. Słowa szczególnej wdzięczności kieruję w stronę głównych organizatorów: ks. prałata Ryszarda, ks. Artura moderatora parafialnego ŻR oraz sióstr i braci z Kół ŻR parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie.

Ks. Paweł Wiatrak - moderator diecezjalny ŻR

Więcej zdjęć w albumie ---   Rejonowe Spotkanie Kółek Różańcowych