III Marsz Świętości Życia

„Dzięki Bogu żyję” pod takim hasłem odbył się kolejny, III już marsz w obronie życia, który wpisuje się w ustanowiony przez kościół na dzień 25 marca Dzień Świętości Życia. Marsz zorganizowało Stowarzyszenie Rodzin Rodzinie. Tegoroczny marsz był w szczególności podziękowaniem za dar życia. Podziękowanie Bogu za dar życia, rozpoczęte zostało na Eucharystii, którą celebrował kapelan stowarzyszenia ks. Wiesław Mućka. Liturgię a także śpiew podczas przemarszu uświetniała Schola Rodzin z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. W trakcie Mszy świętej wiele osób podjęło Wielkie Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Po zakończeniu Eucharystii, uformowała się grupa, która następnie odmawiając tajemnice różańcowe udała się na cmentarz parafialny, gdzie przy pomniku dzieci nienarodzonych, pod przewodnictwem Ks. Prałata Ryszarda Andruszczaka podziękowaliśmy za dar życia oraz przeprosiliśmy za grzechy przeciwko życiu.

Tekst i zdjęcia: Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie

Więcej zdjęć można obejrzeć w poniższym albumie:

III MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA - GARWOLIN 2015

KRÓTKI FILM Z TEGO WYDARZENIA :