Adwentowa modlitwa i kapłańskie spotkanie opłatkowe

W środę, 21 grudnia w naszej parafii zgromadzili się duchowni dekanatu garwolińskiego. Spotkanie rozpoczęło się od adoracji Najświętszego Sakramentu, kapłani mogli wysłuchać konferencji, którą wygłosił ojciec duchowny - ks. Jerzy Janowski, proboszcz z parafii Miętne. Po modlitwie, duchowni udali się na plebanię, by w gronie rodziny kapłańskiej podzielić się opłatkiem i podziękować sobie nawzajem za współpracę w minionym roku, za wspólne podejmowane dzieła duszpasterskie. Ewangelię o narodzeniu Pana Jezusa odczytał ks. Michał Gosk - wikariusz parafii Trąbki. Życzenia zebranym złożył Dziekan i nasz proboszcz ks. Ryszard Andruszczak, po czym wszyscy połamali się opłatkiem i usiedli do wspólnej wigilii. Nie zabrakło też wspólnego śpiewu kolęd.