Spotkanie Kółek Różańcowych dekanatu garwolińskiego

11 stycznia 2015 r. w parafii Borowie odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe Kółek Różańcowych z dekanatu garwolińskiego. Rozpoczęła je o godzinie 10.00 Msza św., której przewodniczył ks. kan. Paweł Wiatrak.

Następnie w siedzibie GOK-u w Borowiu odbyło się spotkanie, na które przybyło prawie 200 osób z całego dekanatu. Zebranych powitał Wójt Borowia Wiesław Gąska. Spotkanie prowadziła Grażyna Stułka. Wykład na temat „Różańcowe rewolucje wygłosił proboszcz parafii ks. Dariusz Parafiniuk. Zebrani obejrzeli także film „Kolumbia – świadectwo dla świata”. Przedstawiciele parafii otrzymali pamiątkowe świece. Spotkanie zakończyła agapa przygotowana przez siostry z kółek różańcowych z Borowia. W spotkaniu wzięły udział także Bracia i Siostry z naszej parafii wraz z opiekunem - ks. Arturm Pióro.