Adwentowy Rejonowy Dzień Wspólnoty DK

7 grudnia 2014 w naszej parafii, Ruch Światło-Życie rejonu garwolińskiego przeżywał swój Dzień Wspólnoty. Zaszczyciły nas swoją obecnością kręgi Domowego Kościoła z parafii: Sobolew, Zabieżki, Gończyce, Miętne, Trąbki oraz z Garwolina z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Przemienienia Pańskiego wraz duchowymi przewodnikami: ks. Romanem Wojtczukiem - moderatorem rejonowym, ks. Jerzym Janowskim - proboszczem z Miętnego, ks. Radosławem Piotrowskim - wikariuszem z Sobolewa i ks. Wiesławem Mućką - wikariuszem z Garwolina.

Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą do Ducha Świętego. Wszystkich zebranych powitała para rejonowa Krystyna i Mieczysław Smolińscy. Następnie uczestnicy wysłuchali konferencji na temat „Jak dzielić się jednością”, którą wygłosił ks. Radosław opiekun DK z Sobolewa. Przybliżył nam biblijny ideał jedności, jaki był w raju, gdzie Adam i Ewa żyli w jedności z Bogiem i tworzyli jedność między sobą. Przypomniał także modlitwę Jezusa, który modlił się za jedność swoich wyznawców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim małżonkom z Domowego Kościoła,

za Waszą obecność i zaangażowanie w budowanie wspólnoty i jedności.

Za ten czas radości i modlitwy, który mogliśmy razem spędzić - chwała Panu!