Koncert Galowy V Dni Muzyki Chóralnej w Garwolinie

 W dniach 16-19 paĹşdziernika 2014 r. w Garwolinie i powiecie garwolińskim trwały V Dni Muzyki Chóralnej. Zwieńczeniem  tego wydarzenia  był Koncert Galowy naszym kościele w niedzielę 19 paĹşdziernika. Wystąpiły chóry:  Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie (dyr. Marta Zdrajkowska), Chór Kameralny przy Katedrze Polowej Wojska Polskiego (dyr. Marta Zdrajkowska), Chór Miasta Garwolina (dyr. Radosław Mitura), Chór Parafii Wszystkich Świętych z Sobień Jezior (dyr. Kazimierz Bukat), Chór „Tibi Domine” Parafii Najświętszego Zbawiciela w Warszawie (dyr. Justyna Pakulak), Jasnogórski Chór Mieszany im. NMP Królowej Polski (dyr. Marcin Lauzer) i Chór Lira z Otwocka (dyr. Czesław Woszczyk). Ostatnim akordem było wykonanie „Alleluja” Jerzego Fryderyka Haendla przez 180 osobowy chór ( dyr.  dr hab. Kazimierza Bukat). Na koniec zostały wręczone podziękowania dla dyrygentów, uczestniczących w V Dniach Muzyki Chóralnej. Występy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem a koncert na długo zapadnie w pamięci uczestników.  

Fragmenty Koncertu:

  „Alleluja” Jerzego Fryderyka Haendla:

 

Zdjęcia z tego wydarzenia.... 

Więcej zdjęć można obejrzeć w albumie poniżej

zdjęcia  ⇒    KONCERT GALOWY 19.10.2014Archiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com