Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

22 listopada 2014, odbył się zjazd diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Siedlcach. Nie zabrakło również i przedstawicieli naszego oddziału. Prezes - Zuzanna Chodak i zastępca Prezesa - Aleksandra Mitek wraz z ks. Asystentem Wojciechem stawili się w Siedlcach o umówionej godzinie. Zjazd rozpoczęła Eucharystia pod przewodnictwem ks. Adama Pietrusika – diecezjalnego asystenta KSM. Następnie po obradach, KSMowicze spotkali  się z  ks. Tomaszem Grzybem, który mówił o kościele prześladowanym. Katarzyna Kozioł - rzecznik Diecezjalnego Centrum Światowych Dni Młodzieży przedstawiła propozycje pracy członków KSM w przygotowaniu ŚDM w diecezji siedleckiej. Nie zabrakło także czasu na omówienie spraw bieżących i organizacyjnych. Odbyły się także wybory uzupełniające do zarządu diecezjalnego, a wieczorem wszyscy udali się do Novego Kina na projekcję filmu „Karolina”.