Nowy rok formacyjny Stowarzyszenia Rodzina Rodzinie

W niedzielę 21 września 2014 roku, kolejny rok formacji rozpoczęło Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie. Wspólne spotkanie rozpoczęło się o godz. 16.30 Eucharystią, której przewodniczył Ks. Wiesław -  Kapelan stowarzyszenia. Eucharystia była przygotowana przez osoby należące do Stowarzyszenia.

Po Eucharystii wszystkie rodziny zebrały się w salce przy KLO, aby spotkać się po wakacyjnej przerwie. Gromkimi oklaskami i śpiewem z życzeniami błogosławieństwa Bożego podziękowano dotychczasowemu kapelanowi Ks. Mariuszowi Zaniewiczowi a powitano nowego kapelana Ks. Wiesława Mućka.

Ks. Wiesław zaprosił Ks. Mariusza do dalszego trwania przy Stowarzyszeniu a Ks. Mariusz, obiecał, że nadal będzie na miarę możliwości służył i towarzyszył Wspólnocie Rodzina Rodzinie. Jak zwykle było sympatycznie, radośnie i głośno.