Życzenia ks. Proboszcza na Boże Narodzenie 2013

KOCHANI PARAFIANIE I MILI GOŚCIE!!!

Kiedy świat głosi śmierć Boga - Bóg się rodzi,
Kiedy świat ogarnia zwątpienie - On przynosi nadzieję,
Kiedy człowiek odchodzi od Boga - Bóg staje się człowiekiem,
Kiedy świat pyta i szuka - On daje ostateczną odpowiedĹş,
Kiedy człowiek pragnie bogactw - On daje prawdziwą radość,
miłość i pokój, nadzieję i szczęście - w betlejemskim żłobie!

W imieniu wszystkich księży posługujących w naszej Parafii, pragnę złożyć nasze kapłańskie życzenia wszystkim Parafianom i Gościom, odwiedzającym naszą stronę parafialną, szczególnie parafianom przebywającym poza granicami naszej Ojczyzny.

Niech wielka Miłość Boga, która w Noc Betlejemską objawiła się na ziemi, prowadzi serca do Jezusa tak, jak prowadziła serca Pasterzy, Mędrców, Józefa i Maryi.

Niech Boża Dziecina ma zawsze w swojej opiece Wasze Rodziny, Przyjaciół i Znajomych. Niech darzy zdrowiem i wszelkimi łaskami. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy wam w codziennych trudnościach, kłopotach i zmartwieniach.

Niech ta Miłość, jaką przyniósł na świat Jezus Chrystus na zawsze zagości w Waszych sercach i w Waszych domach. Błogosławionych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęść Boże!

Proboszcz - Ks. Prałat Ryszard Andruszczak,
wraz z posługującymi w parafii kapłanami.