W domu Ojca- pod taką nazwą odbyło się 21 kwietnia 2017r w parafii pw. Trójcy Świętej w Borowiu kolejne, dekanalne czuwanie młodzieży. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00 zawiązaniem wspólnoty. Następnie Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Kamil Mazurkiewicz. Towarzyszyli mu ks. Marcin Gnyszka - wikariusz parafii Borowie oraz ks. Wojciech Sobieszek - dekanalny duszpasterz młodzieży. Młodzi ludzie spotkali się tam po to, aby wspólnie wielbić Zmartwychwstałego Pana, a także by odnaleĹşć prawdziwe oblicze Boga, które bardzo często mamy zaburzone. Tę kwestię przybliżyli uczestnikom czuwania członkowie KSM Borowie, którzy przygotowali przedstawienie pt. SERCE OJCA, na temat różnych możliwych zakończeń przypowieści o Synu Marnotrawnym, jakie mogłyby przydarzyć się (i czasem mają miejsce) w dzisiejszych czasach. A to wszystko po to, aby ukazać JAK DOBRY JEST BÓG. Po przedstawieniu konferencję wygłosił Pan Grzegorz z okolic Grodziska Mazowieckiego, w której opowiadał o swoich relacjach z ojcem i dziećmi. Spotkanie zakończyła modlitwa ojców nad każdym uczestnikiem czuwania wraz z dziesiątką różańca za NASZYCH OJCÓW- tych żyjących wśród nas, a także tych, którzy czekają na swoje dzieci w niebie.