Noc Świętych za nami

 „Nie zdołamy nigdy dostatecznie zrozumieć,
jak wielkim dobrem jest umiejętność zwykłego uśmiechu.”
Matka Teresa z Kalkuty     

Noc Świętych za nami. Modlitewne czuwanie przy relikwiach świętych licznie zgromadziło młodzież, dzieci, dorosłych. Każdy z nas, osobiście i we wspólnocie, miał możliwość uwielbiać Pana Jezusa, dziękować Mu za wszelkie dobra jakie są udziałem każdego z nas, wychwalać Go, sławić Go, śpiewać Mu. Niosąc relikwie wielu świętych, między innymi Jana Pawła II, Maksymiliana Marii Kolbego, o. Pio, Męczenników Podlaskich, ks. Markiewicza, ks. Popiełuszki, św. Rity, św. Rafki, a wreszcie Matki Teresy z Kalkuty, w uroczystej procesji, ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych, z pochodniami i lampionami, przeszliśmy ulicami Garwolina. W uroczystości uczestniczyły siostry Maria Stella i Paula ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Miłości. Siostry dały nam świadectwo swojego spotkaniu z Panem Jezusem, powołania do służby zakonnej, codziennej pracy i przedstawiły duchowość Matki Teresy z Kalkuty. (tekst i zdjęcia parafia św. Jana Pawła II w Sulbinach)


Archiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com