Podziękowania dla wszystkich za organizację ŚDM w Garwolinie

W poniedziałek 25 lipca o godz. 7.00 pożegnaliśmy młodych pielgrzymów z USA. Wieczorem ks. Dziekan Ryszard Andruszczak i ks. Wojciech Sobieszek dokonali podsumowania i podziękowania. Dziękujemy wszystkim przyjmującym pielgrzymów za otwarcie swoich domów i serc. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom i władzom miasta oraz powiatu za pomoc w organizacji ŚDM u nas w Garwolinie. W sposób szczególny wyrazy wdzięczności otrzymali: Pan Marek Chciałowski - starosta garwoliński, Pan Tadeusz Mikulski - burmistrz miasta Garwolin, Pan Marcin Kołodziejczyk - wójt gminy Garwolin, Pan Jarosław Kargol - dyrektor CSiK, Pan Krzysztof Żochowski - dyrektor SPZOZ, Pani Beata Liszko - dyrektor ZS nr 1, Pani Danuta Durys - dyrektor ZS nr 2, Pani Hanna Wilczek - dyrektor ZS Ponadgimnazjalnych nr 1, Pan Jacek Zowczak - dyrektor ZS nr 5, Pani Małgorzata Małachowska - dyrektor KLO, Pani Joanna Ostrowska - dyrektor ZS im. J. Piłsudskiego, Pani Ewa Flaga - dyrektor ZS Ponadgimnazjalnych nr 2, Pani Małgorzata Gadoś - dyrektor PSSE, Pan Adam Czyżewski - komendant Policji, Pan  Dariusz Sadkowski - komendant PSP, Strażacy z OSP Leszczyny, Pan Stefan Gora - prezes PKS Garwolin, Liderzy: Pani Magdalena Jasińska, Pani Monika Gruszczyńska, Pan Karol Gałkowski, Pan Jerzy Żochowski, Pani Bożena Kwiatkowska - wójt Gminy Parysów , Pani doktor Hanna Stefańska Baran oraz wszystkim gminom i księżom zaangażowanym w organizację ŚDM-u. Nasze podziękowania składamy firmom, które nas wspierały i pomagały: Panu Stanisławowi Leszek „Lechpol”, Kruger &Matz, LTC, firmie Ochnik. Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób wsparły nas modlitewnie i materialne składamy staropolskie BÓG ZAPŁAĆ!

Wszystkie zdjęcia w albumie poniżej

PODZIĘKOWANIA ZA ŚDM - 25.07.2016