ŚDM Garwolin - Warsztaty sekcji muzycznej

7 maja 2016 sekcja muzyczna ŚDM Garwolin już po raz kolejny spotkała się na szkoleniu. Tym razem zgromadziliśmy się w parafii Miętne. O godz. 9.00 rozpoczęliśmy od wystawienia Najświętszego Sakramentu, odmówiliśmy litanię loretańską do NMP, następnie wysłuchaliśmy konferencji wygłoszonej przez ks. Kamil Duszka. Kolejnym punktem było podzielenie naszej sekcji na 2 grupy i dalej uczestniczyliśmy w spotkaniu w grupach. Warsztaty - oto kolejny etap szkolenia oraz na zakończenie uczestniczyliśmy w Eucharystii. Dziękujemy wszystkim za obecność zwłaszcza ks. Kamilowi, za koordynowanie sekcji muzycznej, ks. Wojciechowi Sobieszkowi - koordynatorowi rejonowemu, ks. Grzegorzowi Bielakowi i ks. Szczepanowi Skorupskiemu za pomoc i obecność. Przypominamy, że wszystkich wolontariuszy zapraszamy na spotkanie w auli KLO w dniu 14 maja od godz. 11.30 do 13.00.

ŚDM Garwolin