ŚDM Garwolin - spotkanie z rodzinami w Łaskarzewie

24 kwietnia 2016 w Łaskarzewie odbyło się kolejne spotkanie z rodzinami z tego dekanatu. Kolejny raz ks. Wojciech oraz ks. Adam spotkali się z rodzinami, tym razem w Łaskarzewie. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18.00. Zaproszeni byli wszyscy, którzy wyrazili chęć przyjęcia pielgrzymów. Na spotykaniu w Łaskarzewie pojawiło się ponad 30 rodzin z Sobolewa, Samogoszczy, Korytnicy, Łaskarzewa oraz Gończyc. Na spotkaniu przedstawiliśmy plan poszczególnych dni, odpowiadaliśmy na pytania rodzin oraz rozdaliśmy zaproszenie na Diecezjalny Dzień Rodzin - na 8 maja do Parczewa. Dziękujemy wszystkim rodzinom za bardzo przyjazną atmosferę i życzliwość w przyjęciu pielgrzymów. Przypominamy, że kolejne spotkanie 1 maja w kościele parafialnym w Pilawie.

ŚDM Garwolin