Wyrusz z nami! ŚDM 2016

W Roku Miłosierdzia odbędzie się wydarzenie na skalę międzynarodową - Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Ks. Tomasz w homilii na pierwszą niedzielę Adwentu zachęcał rodziny w parafii do czynnego zaangażowania się w to dzieło, aby otwierały swoje domy i serca na przyjęcie młodzieży katolickiej z całego świata. W naszym rejonie garwolińskim spodziewamy się około 500 gości. Cieszymy się już dziś, że wiele rodzin zadeklarowało chęć przyjęcia młodych do siebie, co widać po pobranych deklaracjach dla rodzin.

Warto wspomnieć, że wszystkie informacje odnośnie dni młodzieży publikujemy na naszej stronie - parafiagarwolin.pl w zakładce ŚDM Kraków 2016. W naszej parafii księża odpowiedzialni za przygotowania do ŚDM to ks. Wojciech - koordynator rejonowy oraz ks. Tomasz - dekanalny duszpasterz młodzieży.

W szkołach całego rejonu, dzięki uprzejmości księży katechetów i katechetów świeckich, prowadzona jest akcja informacyjna o ŚDM. Jednakże, gdyby z jakiś przyczyn nie było możliwe uzyskanie informacji prosimy o kontakt z ks. Wojciechem lub ks. Tomaszem.

Z parafii organizowany jest wyjazd autokarowy do Krakowa w dniach 29-31 lipca na finały ŚDM - spotkanie z papieżem Franciszkiem.  Przewidywany koszt wyjazdu ok. 400 zł, w którym zawiera się opłata za przejazd, pakiet pielgrzyma i wyżywienie. Prosimy o zgłaszanie się chętnych do 15 grudnia, zgłoszenia na adres [email protected], informacje telefoniczne - ks. Tomasz 504894489, ks. Wojciech 508515161.