Film na koniec wakacji i ŚDM w Garwolinie

Ponad 300 osób uczestniczyło w ostatniej projekcji podczas tzw. Nocnego Kina Plenerowego w Garwolinie. Parafia Przemienienia Pańskiego wraz z rejonowym centrum ŚDM Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wspólnie zaprosili mieszkańców Garwolina na film: „Wychodne mamusiek”. Film był wyświetlany 27 sierpnia o godzinie 20.00 na Zarzeczu. Odbył się on w ramach cyklu spotkań zatytułowanych przez CSiK w Garwolinie jako: „Śmiejemy się po...”. Podczas spotkania ks. Wojciech - rejonowy koordynator ŚDM po raz kolejny przybliżył zebranym idee Światowych Dni Młodzieży. Przypominamy, że to już 3 takie spotkanie w ciągu wakacji. Wcześniejsze odbyły się 1 i 2 lipca. Wszystkim za obecność, zabawę i wspólnotę serdecznie dziękujemy.

ŚDM Garwolin.