Nocne kino plenerowe w Garwolinie - dzień 1

1 lipca o 21.00 w Garwolinie już po raz 3 w ciągu ostatnich lat parafia Przemienienia Pańskiego zaprosiła mieszkańców miasta na nocne kino plenerowe. W środę na Zarzeczu w Garwolinie został wyświetlony film „Idealna fala”. Ten film opowiadał o młodym człowieku, który poszukiwał wolności, przygody i tytułowej Idealnej fali. Żyjąc z daleka od Boga, powoli zatracał swoje życie. Jednak pewnego razu poprzez wydarzenia życiowe odnajduje Jezusa.

Podczas filmu, można było zakupić produkty spożywcze w sklepiku, który prowadziła młodzież z KSMu parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Poza tym, można było zakupić gadżety związane ze Światowymi Dniami Młodzieży. Po zakończeniu filmu, p. Ela wygrała tablet White Tab firmy Blow.

Organizatorzy dziękują wszystkim za przybycie, zapraszając jednocześnie
na jutro - 2 lipca na 21.00 na Zarzecze, obejrzymy wspólnie „Bezcenny dar” i
weĹşmiemy udział w losowaniu nagród: Tableta, koszulek i kubka. Zapraszamy.

ŚDM Garwolin