Porozumienie i współpraca między ŚDM a miastem

W środę, 15 kwietnia, zespół ŚDM Garwolin spotkał się na posiedzeniu Rady Miasta Garwolin, aby przedstawić swoje założenia związane z organizacją Światowych Dni Młodzieży w naszym mieście. „Jesteśmy już po spotkaniu z p. Burmistrzem oraz z Radą Miasta Garwolina, po którym odnieśliśmy nasz kolejny wspólny sukces. Dzisiaj, tj. 15 kwietnia 2015 r. zostało podpisane porozumienie dotyczące organizacji Światowych Dni Młodzieży 2016” - zaznaczył ks. Wojciech Sobieszek, rejonowy koordynator ŚDM Garwolin.

Spotkanie przebiegało w ten sposób, że po przywitaniu przez Radę Miasta, głos zabrał ks. Wojciech, następnie liderzy ŚDM przedstawili idee Światowych Dni Młodzieży, historię, sprawy związane z działaniami podejmowanym przez naszą diecezję, a na zakończenie rejonowy koordynator przedstawił na czym miałaby ta współpraca między nami polegać. Dokument o współpracy podpisali Burmistrz Miasta Garwolin p. Tadeusz Mikulski, Dziekan Dekanatu Garwolińskiego ks. Ryszard Andruszczak, Koordynator ŚDM rejonu garwolińskiego ks. Wojciech Sobieszek oraz Przewodniczący Rady Miasta Garwolin p. Marek Jonczak.

Dziękujemy bardzo p. Burmistrzowi i Radzie Miasta za bardzo pozytywne przyjęcie, jest to nasz kolejny wspólny sukces w drodze do Krakowa w roku 2016r.