Relacja z pielgrzymki - 11 sierpnia

Dzisiaj przebyliśmy etap:

- z Jedla do Żelisławic i Żelisławiczek, długości 33 km,

przechodząc przez parafie: Stojewsko, Krasocin i Włoszczowa. Nocujemy na terenie parafii Czarnca.

Dzisiaj na Pielgrzymce poruszaliśmy temat tajemnicy umierania. 
Dziś modlimy się za Katolickie Radio Podlasie i telewizję FARO TV
Dzisiaj przeżywamy 7 dzień nowenny pielgrzymkowej.
Coraz bardziej zbliżamy się do celu naszego pielgrzymowania – Jasnej Góry. Od początku staramy się nie marnować kolejnych dni, które dał nam Pan, ale te ostatnie dni zdają się być wyzwaniem szczególnym. Módlmy się za siebie nawzajem, a zwłaszcza za tych, którzy boją się lub lekkomyślnie zwlekają z podjęciem dzieła przemiany, którzy szczególnie potrzebują Spowiedzi Świętej (za: www.pielgrzymka-podlaska.pl). 

Na trasę naszego pielgrzymowania dotarł ks. Michał Celej.

 

zdjęcia: ks. Michał Celej oraz: www.diecezja.siedlce.plArchiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com