I miejsce gr. 7 A na Festiwalu Hosanna

W ostatni weekend sierpnia, jak co roku w Siedlcach, odbył się 21 już Festiwal Hosanna, w którego plan wchodzi wiele koncertów i spotkań ewangelizacyjnych. Co roku to wydarzenie gromadzi wielu młodych ludzi z całej diecezji, którzy pragną uwielbiać Boga muzyką. Jednym z punktów niedzielnego popołudnia tego festiwalu był przegląd muzycznych zespołów pielgrzymkowych 34 PPP na Jasną Górę. Nagrodą dla zwycięzców tego konkursu był bon o wartości 1000 zł, z przeznaczeniem na pielgrzymkowy sprzęt muzyczny. Najlepszy zespół wybierało jury, w skład którego wchodzili księża przewodnicy występujących grup oraz kierownik pielgrzymki ksiądz Piotr Wojdat. W przeglądzie brało udział 7 zespołów, zarówno z kolumny siedleckiej jak i bialskiej. Nie mogło tam również zabraknąć muzycznych z naszej grupy 7a. Po dwóch tygodniach ciężkiej pracy, 16 osób wraz z przewodnikiem księdzem Wojtkiem Sobieszkiem wyruszyło do Siedlec, gdzie na scenie amfiteatru siedleckiego zaprezentowali to, co w ostatnim czasie przygotowywali. Było to dla nich nowe doświadczenie, jednak podczas występu dało się zauważyć, że sprawia im to wielką radość i bardzo dobrze się bawią. Poziom występujących zespołów był wyrównany, jednak po ogłoszeniu wyników, na które wszyscy z niecierpliwością czekali, na twarzach księdza Wojtka i naszej młodzieży pojawił się szeroki uśmiech. Wygrał nasz zespół, czego serdecznie im gratulujemy! Ostatnim punktem festiwalu był koncert gwiazdy wieczoru, zespołu TGD, podczas którego wszyscy dobrze się bawili. Po koncercie w dobrych nastrojach powrócili do Garwolina pełni radości i zapału na dalszą pracę.


GRATULUJEMY!!!

 
 

Więcej zdjęć w albumie obok - Festiwal Hosanna 2014

lub na portalu podlasie24.pl

 

Piosenki zaśpiewane przez nasz zespół:

 

 

 Archiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com