Cmentarz

Kancelaria cmentarza

Kancelaria cmentarza czynna:

• poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
  • w soboty, niedziele i świeta: nieczynna
W przypadku formalności związanych z pogrzebem prosimy dzwonić na numer telefonu Kancelarii Cmentarza Parafialnego w Garwolinie tel. 797 949 707. Zachęcamy także do zapozniania się z treścią zakładki "Pogrzeb".

Godziny otwarcia

Wszystkim odwiedzającym nasz parafialny cmentarz przypominamy, że bramy cmentarza są otwarte w odpowiednich godzinach:

• od 1 kwietnia do 8 listopada w godzinach od 7:00 do 21:00
  • od 9 listopada do 31 marca w godzinach od 7:00 do 18:00

Informacje dotyczące cmentarza parafialnego w Garwolinie

Ponawiamy po raz kolejny prośbę o nie wyrzucanie śmieci domowych do pojemników na cmentarzu.

Prosimy bardzo serdecznie o segregację śmieci na cmentarzu!!!

Osoby przebywające na terenie cmentarza zobowiązane są do: zachowania ciszy, powagi i szacunku należnego zmarłym.

Przypominamy, że za opiekę i estetyczny wygląd grobu odpowiada rodzina zmarłego lub osoba przez nią upoważniona. Wszelkie prace przy pomniku (np. położenie kostki, ustawienie ławki) powinny być uzgodnione z kancelarią cmentarza. Prosimy, aby każdy przy swoim grobie zadbał o prządek.

Informujemy, że parafia i administracja cmentarza nie odpowiada  za kradzieże dokonane na cmentarzu.

Każdy kto posiada grób, kwaterę na cmentarzu powinien zarejestrować go w kancelarii cmentarza, gdzie otrzyma stosowny dokument potwierdzający własność grobu. Jeśli ktoś tego nie zrobił, prosimy to uczynić do 30 listopada bieżącego roku. W celu porządkowania cmentarza są stopniowo przyklejane karteczki do pomnika z informacją o konieczności rejestracji.

Na grobach, które nie mają tablic informujących, kto w nich spoczywa oraz na grobach zaniedbanych i opuszczonych zostały postawione tabliczki z następującą informacją: „Grób przeznaczony do ponownego pochowku”. Serdecznie prosimy o zainteresowanie się tymi grobami. Jeżeli nikt w najbliższym czasie nie zgłosi się w sprawie tych opuszczonych i zaniedbanych grobów, to zostaną one przeznaczone do ponownego pochowania zmarłych.

Cmentarz online

W związku z zakończeniem inwentaryzacji grobów na naszym cmentarzu parafialnym i przygotowaniem programu komputerowego wszelkie sprawy związane z tym miejscem możemy zgłaszać od 6.08.2012 r. w kancelarii na cmentarzu lub pod numerem tel. 797 949 707

Od tego dnia będą wydawane różnego rodzaju zezwolenia na prace na cmentarzu np. wymiana czy postawienie nowego pomnika, wykładanie kostki itp.

Wszelkie pytania związane z Cmentarzem prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

Firma katalogujaca groby opublikowała owoce swojej pracy. Wyszukiwarkę znajdziemy tu:

Cmentarz on-line w Garwolinie