3 Niedziela Wielkanocna

15.04.2018 - Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna X Ogólnopolski Tydzień Biblijny.  W tym czasie chcemy nawzajem zachęcić się do częstej lektury Pisma Świętego.
  2. Dzisiaj katechiści z neokatechumenatu zachęcają do wysłuchania katechez. Katechezy będą głoszone w kościele w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19.00. W każdy wtorek i czwartek przed katechezą ks. Piotr Mazurek będzie prowadził prelekcje biblijne.
  3. Pan Sebastian Karczewski z Gazety Nasz Dziennik, który wozi figury MB Fatimskiej na Syberię, rozprowadza przed kościołem książki.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.
  5. Kino "Wilga" Garwolin , Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie , Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie , Parafia Jana Pawła II w Garwolinie zapraszają na cykl filmowy "Kinoteka Wiary". Inspirująca historia życia hiszpańskiego księdza Pedro Povedy, który zginął śmiercią męczeńską za wiarę podczas wojny domowej w Hiszpanii. W 2003 roku kapłan został ogłoszony świętym przez papieża Jana Pawła II. Film zdobył szereg nagród dla najlepszego filmu, m.in. na Festiwalu Niepokalanów w Warszawie, w Buenos Aires, Orlando i w Watykanie.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie rodzicom i młodzieży, która w 28. marca tego roku przyjęła sakrament Bierzmowania. Ufundowali oni do naszej świątyni 8 alb do odprawiania Mszy św., nowy Mszał oraz ornat w kolorze czerwonym.
  7. Na figurę św. Anny zostały złożone ofiary: rodzina Kurowskich 1.000 zł; KRK z Puznowa Starego 140 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Kamińska Genowefa, Zając Janina, Góźdź Tadeusz, Benesiewicz Stanisława, Lis Zbigniew. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 15 Kwiecień 2018