Ogłoszenia - 24.09.2017- XXV Niedziela zwykła

1. We wtorek 9 rocz. śmierci ks. Bpa Jana Mazura. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii
  3. 28 września  po raz kolejny odmawiana będzie na ulicach miast Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w najbliższy czwartek na Skwer Solidarności w centrum Garwolina o godz. 15.00.
  4. W piątek po mszy św. wieczorowej spotkanie koła lektorów świeckich.
  5. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą października – miesiąca różańcowej modlitwy. Po Mszy o godz. 10.00 modlitwa różańcowa z procesją do bocznych ołtarzy(W tym dniu nie będzie różańca wieczorem).  NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE zapraszamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież, dorosłych i starszych. Za pobożne odmówienie części różańca (pięciu tajemnic) we wspólnocie Kościoła lub w rodzinie, można codziennie uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe dla wszystkich będzie odprawiane codziennie o godzinie 17.30 a po nim Msza św., w soboty po Mszy św. o godz. 8.00, a w niedziele o godz. 17.30.
  6. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie różańców dzieciom klas III oraz spotkanie z rodzicami.
  7. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  8. Starosta Powiatu Garwolińskiego zaprasza na uroczystości związane z obchodami 78 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Rozpoczęcie uroczystości w środę, 27 września, br. o godz. 12.00 w PSKiP w Miętnem.  Cały program uroczystości możemy znaleźć na plakacie w gablotce.  Wieczorem o godz. 17.30 Msza św. w int. Ojczyzny.
  9. W sobotę, 07. 10. br. z naszej parafii udamy się autokarem do Pratulina w ramach projektu ogólnopolskiego: Różaniec bez granic. Zapisy chętnych w zakrystii. Koszt 35 zł, obowiązkowo podajemy swój PESEL. Wyjazd o godz. 7.30. Wyżywienie własne. Bezwzględnie zabieramy ze sobą dokument tożsamości. Powrót około godz. 18.00. Natomiast wieczorem zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie o godz. 19.00 w Kościele MB Częstochowskiej w Garwolinie, zakończenie w naszej Kolegiacie.
  10. Na figurę św. Anny zostały złożone następujące ofiary: KRM z Zawad, Zel. Stanisław Piłka – 200zł, KRM Lucina i Natalii – Zel. Andrzej Walicki – 100 zł, KRK z Niecieplina Zel. Genowefa Saganek, KRK z Zawad, Zel. Maria Witak – 200zł.
  11. W tym tygodniu odeszła do wieczności: +Maria Strzeżek. Wieczny odpoczynek...
Dodano: 24 Wrzesień 2017