<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 92

6 niedziela zwykła B

(Kpł 13, 1-2. 45-46)
Tak mówił Pan do Mojżesza i Aarona: "Jeżeli u kogoś na skórze ciała pojawi się nabrzmienie albo wysypka, albo biała plama, która na skórze jego ciała jest oznaką trądu, o przyprowadzą go do kapłana Aarona albo do jednego z jego synów kapłanów. Trędowaty, dotknięty tą plagą, będzie miał rozerwane szaty, włosy nieuczesane, brodę zasłoniętą i będzie wołać: Nieczysty, nieczysty! Przez cały czas trwania tej choroby będzie nieczysty. Będzie mieszkał w odosobnieniu. Jego mieszkanie będzie poza obozem".

Dodano: 10 Luty 2018
5 niedziela zwykła B
1) Jutro przypada 12 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza - ks. Bpa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.
Dodano: 04 Luty 2018
Ogłoszenie dla ministrantów

W najbliższą sobotę zbiórka ministrantów w kościele:

10.00 Gimnazjum

10.30 Podstawówka

11.00 Kandydaci na ministrantów

17 lutego zapraszamy ministrantów na wyjazd do Warszawy - bliższe informacje w zakrystii.

Dodano: 03 Luty 2018
5 niedziela zwykła B

(Hi 7, 1-4. 6-7)
Hiob przemówił w następujący sposób: „Czyż nie do bojowania podobny byt człowieka? Dni jego czyż nie są dniami najemnika? Jak sługa wzdycha on do cienia, i jak najemnik czeka na zapłatę. Tak moim działem miesiące nicości i wyznaczono mi noce udręki. Położę się, mówiąc do siebie: Kiedyż zaświta i wstanę? Przedłuża się wieczór, a niepokój mnie syci do świtu. Dni moje lecą jak tkackie czółenko, i kończą się, bo braknie nici. Wspomnij, że dni me jak powiew. Ponownie oko me szczęścia nie zazna”.

Dodano: 03 Luty 2018
Garwolin - Kostomłoty

28 stycznia 2018r gościliśmy ks. Zbigniewa Nikoniuka. Ks. Zbigniew jest księdzem rzymsko-katolickim i proboszczem jedynej w Polsce parafii neounickiej w Kostomłotach. Swoją posługę wśród unitów pełni od ponad 10 lat. W homilii przedstawił wybrane fragmenty historii Kościoła i historię tworzenia się obrządków. Dziękujemy za obecność i zaproszenie do nadbużańskich Kostomłot. Zanim udamy się w odwiedziny fizycznie, zapraszamy do wizyty w tej niepowtarzalnej parafii wirtualnie! kostomloty.com

Dodano: 29 Styczeń 2018
4 Niedziela zwykła B
  1. Dzisiaj z racji zakończenia Tygodnia Ekumenicznego gościmy Ks. Zbigniewa Nikoniuka Proboszcza z Kostomłot. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże.
Dodano: 29 Styczeń 2018
Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich

W przyszłą niedzielę (4 lutego) po Mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas III, które przygotowują się do pierwszej  Komunii św.

Dodano: 27 Styczeń 2018
4 Niedziela zwykła B

(Pwt 18, 15-20)
Mojżesz tak przemówił do ludu: „Pan Bóg twój wzbudzi ci proroka spośród braci twoich, podobnego do mnie. Jego będziesz słuchał.

Dodano: 26 Styczeń 2018
Ogłoszenia 3 niedziela zwykła 21.01.2018r.
  1. Dziś (21 stycznia), przypada Dzień Babci, a w poniedziałek (22 stycznia) – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
Dodano: 21 Styczeń 2018
Garwolin - Syberia

14 stycznia gościliśmy kolejny raz misjonarza z Syberii ks. Adama Romaniuka. Pracuje on od ponad 25 lat w Rosji. Miejsce jego pracy duszpasterskiej oddalone jest od Polski o 7.000 km. Miejscowość nazywa się Ułan -Ude. Ks. Adam pracuje wśród Buriatów. Dzielił się z nami realiami życia katolików w dawnym Związku Sowieckim. Ks. Adamowi życzymy Bożego błogosławieństwa, wytrwałości, mocnej wiary i solidnego zdrowia!

Dodano: 14 Styczeń 2018

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 92